Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik

ME-WO.com üyelik hakkında sıkça soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

ME-WO.com'dan sipariş verebilmek için birkaç dakikanızı alacak kısa bir üyelik işlemi gerçekleştirebilir veya ziyaretçi olarak alışverişinize devam edebilirsiniz. Ancak siparişinizle ilgili süreçleri daha kolay takip edebilmeniz, sonraki alışverişlerinizde daha hızlı ve rahat sipariş verebilmeniz ve size özel avantajlı teklifler sunabilmemiz adına ME-WO.com’a üye olmanız gerekmektedir.

Sitemize hiçbir üyelik ücreti ödemeden üye olabilirsiniz.

İade ve Değişim

İade ve Değişim hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Teslim alınma tarihinden itibaren en geç 2 gün içinde müşteri temsilcilerimize bilgi vererek iade / değişim sürecini başlatmanız gerekir. Kargonun bize ulaşma süresi 2 günlük bilgi verme süresinin dışındadır. Ürünlerin size ulaştığı gibi zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi ve faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Aksi halde zarar görmüş ürünlerin iadesi kullanıcı hatasından kaynaklı olduğu için kabul edilmeyebilir.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 2 gün içerisinde +905458936396 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bizimle iletişim kurarak iade edebilirsiniz. Müşteri temsilcimizin vereceği bilgiler doğrultusunda ürünleri tarafımıza ücretsiz bir şekilde yollayabileceksiniz. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılacak, eğer iadeye engel bir durum yoksa ücret iadeniz en kısa sürede yapılacaktır. Banka / kredi kartınızla ödeme yaptıysanız ücret iadeniz bankaya verilen talimat doğrultusunda ortalama 10 gün içerisinde hesabınıza yansıtılır. Eğer kapıda ödeme yaptıysanız müşteri temsilcimize vermiş olduğunuz hesaba havale/eft gerçekleştirilir.