Sıkça Sorulan Sorular

İade ve Değişim ile İlgili Sorular

Hemington online mağazadan satın aldığınız ürününüzü fatura tarihinden itibaren 15 gün içerisinde faturanız ile aynı tutarda başka bir ürün ile değişim yapabilirsiniz. Değişim sürecini başlatmak için kargo kutunuzdan çıkan iade ve değişim formunu doldurup ürün ile birlikte bize gönderebilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfasından veya info@me-wo.com e-posta adresinden bize yazarak da değişim talebiniz ile ilgili bilgi verebilirsiniz.

Değişim yapacağınız ürününüzün etiketlerinin, logolarının zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektdir. Aksi halde değişim talebiniz onaylanmayabilir.<br>

İç giyim ve Ayakkabı koleksiyonumuzda hijyen kuralları nedeni ile iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.

MEWO online mağazadan satın aldığınız ürününüzü fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 Ay) içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü, kargo kutusu ile birlikte gelen "Ürün Değişim ve İade Formu" nda ilgili alanları doldurduktan sonra bize göndererek iade talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfasından veya info@me-wo.com e-posta adresinden bize yazarak da iade talebiniz ile ilgili bilgi verebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünün etiketlerinin, logolarının zarar görmemiş olması ve ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Aksi halde iade talebiniz onaylanmayabilir.

Ürününüz bize ulaştıktan sonra ürün inceleme ekibimiz tarafından kontrol edilir. Üründe herhangi bir zarar gördüğü tespit edilirse iadeniz kabul edilmeyebilir. Ürüne ait aksesuar(lar) varsa (kemer, toka gibi) bunların da ürün ile birlikte iade edilmesi zorunludur. İade etmek istediğiniz ürünün iade kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Size teslimat yapan kargo firması aracılığı ile iade gönderimini yapmanız gerekmektedir. İadeniz onaylandığında, 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartı ile ödeme yaptıysanız kredi kartınıza, havale ile yaptıysanız ilgili hesabınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünün tarafımıza ulaşması ile başlar. 

İç giyim ve mayo koleksiyonumuzda hijyen kuralları nedeni ile iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.

Tüm MEWO ürünleri en üst düzey kalite kontrol standartlarında üretilmiştir. MEWO online mağazadan satın almış olduğunuz üründe herhangi bir sorun tespit etmeniz halinde halinde; ürününüzü incelenmek üzere faturanızla beraber, bize gönderebilirsiniz. Ürününüz incelendikten sonra tarafınıza bilgi verilecektir. İnceleme sonucuna göre; ürününüzde kusur tespit edilmesi halinde ürününüzü iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz. Kullanıcı hatasına bağlı olduğu tespit edilen kusurlarla ilgili ürün değişimi veya iade yapılamamaktadır.