Siyah Takım Elbisenin Altına Hangi Renk Ayakkabı Gider?

Farz edelim ki, çok önemli bir günde sizin de bulunmanız gerekiyor. Ve bu davet için, kendinize harika bir siyah takım elbise modeli seçtiniz. Siyah takım elbisenizin tüm kombinlemesini yaptınız ve sıra, siyah takım elbisenin altına giyecek ayakkabı rengini belirlemeye geldi. Şunu unutmamak gerekir ki, ettiğiniz siyah takım elbise modeli her ne kadar güzel ve şık da olsa, yanlış renkte bir ayakkabı seçimi ile beraber tüm karizmanızı olumsuz yönde etkileyebilirsiniz. Peki, siyah takım elbisenin altına hangi renk ayakkabı gider?

Siyah Renkli Ayakkabı Modeli

Siyah takım elbisenizin altına, siyahtan daha farklı bir renkte bir ayakkabı modeli tercih ederseniz, pek de hoş bir görüntü oluşturamazsınız. Çünkü, siyah haricindeki renge sahip erkek ayakkabı modelleri, yine siyah harici renkteki takım elbiselerin altında daha hoş görünür. O yüzden siz, siyah takım elbise modeliniz için, siyah renk erkek ayakkabı modeli tercih etmeye özen gösterin.

Kömür Renkli Ayakkabı Modeli

Yine, siyah renkli takım elbise modelinizin altına kömür renkli bir ayakkabı modeli tercih edebilirsiniz. Siyah takım elbiseye, yine siyahi tonlarda bir erkek ayakkabı modeli gider düşüncesi ile tercih edebileceğiniz kömür rengi, normal siyah renge göre biraz daha koyudur. Bu da, kömür renkli erkek ayakkabı modelinin daha sade ve mat görünmesini sağlamaktadır.

Lacivert Renkli Ayakkabı Modeli

Ayrıca, siyah takım elbise modelinizin altına lacivert renkli erkek ayakkabı modeli de tercih edebilirsiniz. Ancak, bu kombinlemeyi yaparken lacivert rengin en kapalı tonları arasından seçim yapmaya özen göstermeye çalışın. Çünkü siyah renge göre daha açık bir diğer renk tonu tercihi, oluşturduğunuz kombinin karizmasını olumsuz yönde etkileyebilir. Lacivert erkek ayakkabı modeli seçiminizi yaparken, aynı renk kemer almayı da unutmayın.


Yorum yap

Please note, comments must be approved before they are published

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.