Kahverengi Takım Elbiseye Hangi Renk Kravat Uyar?

En güzel erkek takım elbise modelleri arasından tercihinizi, kahverengi renk tonundan yana kullandınız ve alışverişinizi tamamlamak üzeresiniz. Sıra geldi, kahverengi takım elbise modeline en uygun renkteki kravatı bulmaya. Elbette her kombinlemenin kendine has renk uyumu söz konusudur. Yani, özenle seçip aldığınız kahverengi takım elbise modeli için herhangi renkteki bir kravat modeli, tüm şıklığınızın önüne geçebilir. O yüzden, kahverengi takım elbiseye en çok yakışan renkteki kravat modellerini özenle seçmeniz gerekmektedir. Peki, kahverengi takım elbiseye hangi renk kravat uyar? 

Desenli Kravat Modeli

Takım elbiseler daha çok, erkeklerin özel gün kıyafetidir. Özellikle de iş yemeği, iş görüşmeleri ve diğer özel davetler gibi ciddi ortamlarda, ceketin önü genelde ilikli olur. Önü iliki kahverengi erkek ceket modeli için en uygun renkteki kravat da, kapalı renk desenli kravatlardır diyebiliriz. Genelde iki farklı rengin buluşması ile tasarlanan desenli kravat modelleri, ciddi ortamlarda bile her daim karizmatik ve kendinizden emin duruşunuzu ön plana çıkaracaktır. Siz de, kahverengi takım elbise modeliniz için, çok kapalı renkteki desenli kravatları tercih edebilirsiniz.

Bordo Renkli Kravat

Kahverengi takım elbiseniz için, bordo renki kravat modeli tercih ederek tarzınızı herkese yansıtın! Bordo rengin, daha çok kapalı tonlamasını tercih edebileceğiniz kravat modelleri ile takım elbisenizin uyumu, sizi de kendinize hayran bırakacak nitelikte olacaktır. Kahverengi takım elbise modeli için bordo renkli kravat tercih etmek, İtalyan erkeklerinin vazgeçilmez moda anlayışlarından bir tanesidir. Bu moda, her ne kadar İtalyan erkekleri ile bağdaşmış gibi gözükse de, son yıllarda tüm dünyaya yayılmaya başladı. Siz de, kahverengi takım elbise ile bordo renk tonundaki kravat modelini kombinleyebilir ve ünlü İtalyan modasına ayak uydurabilirsiniz.

Siyah Renkli Kravat

Siyah renk, neredeyse her kombinlemeye uyum sağlaması ile bilinir. Yine, kahverengi takım elbise modeliniz için de siyah renki bir kravat tercih ederek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle de, ceketinizin önü açık olduğunda siyah renkli kravat ön plana çıkacaktır. Siz de, siyah rengin asaletinden faydalanmak adına, siyah renkli kravat modelleri arasından kendi tarzınızı en iyi yansıtanı seçebilirsiniz. 

Krem Renkli Kravat

Kahverengi takım elbise modeliniz için krem renkli bir kravat seçtiğinizde, adeta sadeliğin vücut bulmuş hali olursunuz diyebiliriz. Çünkü kahverengi takım elbise kombini, sade kravat modeli ile daha göz alıcı olur ve ayrı bir tarz yaratır. Siz de, iddialı erkeklerin tercihi olan krem renkli kravat modellerini, kahverengi takım elbiselerinize kombinleyebilirsiniz.


Yorum yap

Please note, comments must be approved before they are published

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.